Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160497
11601
468
Retro ceramics collection
Stilizált elefánt váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 14 cm 3160498
11602
468
Retro ceramics collection
Retro iparművészeti falikaspó. Jelzés nélkül, kopott, vízköves, 14x12x11 cm
3160506
11603
468
4400
Retro ceramics collection
Mihály Béla ikebana, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 18 cm, m: 7,5 cm
3160552
11604
468
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Ikebana. Jelzett, kis mázlepattanásokkal, d: 23,5 cm, m: 9,5 cm
3160550
11605
468
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Körökkel tagolt dísztál. Jelzett, kopással, d: 27 cm, m: 8,5 cm
3160565
11606
468
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Fehérmázas kisváza pár. Jelzett, zsűrizett, hibátlan, m: 8,5-13 cm
3160570
11607
468
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Színátmenetes váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3160587
11608
468
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Csorgatott váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 24,5 cm
3160590
11609
468
Retro ceramics collection
Vérvörös váza pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
3160602
11610
468
3400
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Gyertyatartó. Mázas kerámia, kopással, m: 9,5 cm
3160639
11611
468
3400
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Minimalista gyertyatartó. Zsűri címkével, jelzett, lepattanással, m: 14,5 cm
3160614
11612
468
3400
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Minimalista gyertyatartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kopással, d: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen