Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160964
11625
468
Retro ceramics collection
Csíkozott iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kis sérülésekkel, m: 44 cm
3161215
11626
468
Retro ceramics collection
3161202
11627
468
4400
Retro ceramics collection
Szekszárdi miskaváza. Jelzett, kis mázpattogzással, m: 22,5 cm 3161233
11628
468
4600
Retro ceramics collection
Repesztett mázas iparművész váza. Jelzés nélkül, kis mázhibával, m: 29,5 cm 3161210
11629
468
5500
Retro ceramics collection
Hódmezővásárhelyi miskakancsó. Jelzett, kis mázpattanásokkal, m: 30 cm 3161239
11630
468
Retro ceramics collection
Fekete-fehér mázas kerámia design váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 15 cm
3161472
11631
468
4400
Retro ceramics collection
Csorgatott többszínű kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm
3161614
11632
468
Retro ceramics collection
Mázazott frízzel díszített retro váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 22 cm
3161618
11633
468
Retro ceramics collection
Zsugormázas hengerváza. Jelzés nélkül, mázsérülésekkel, m: 15,5 cm
3161628
11634
468
Retro ceramics collection
Gorka Iparművészeti váza. Jelzett, ragasztott, m:17,5 cm 3161720
11635
468
3400
Retro ceramics collection
Mihály Béla: Retro váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 21,5 cm
3161722
11636
468
3400
Retro ceramics collection
Retro geometrikus mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen