Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161772
11637
468
Retro ceramics collection
Iparművész ikebana váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 7,5 cm
3161777
11638
468
Retro ceramics collection
Bodrogkeresztúri kisváza. Jelzett, repedt, m: 10,5 cm 3161778
11639
468
3400
Retro ceramics collection
Vörös-barna mázas iparművész váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17,5 cm
3161790
11640
468
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzett, sérült, repedt, m: 16 cm
3161795
11641
468
Retro ceramics collection
Retro német váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3161799
11642
468
Retro ceramics collection
Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos váza. Jelzett, ragasztott, m: 33 cm 3161817
11643
468
Retro ceramics collection
Retro tojásdad alakú iparművész váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 17 cm
3161849
11644
468
Retro ceramics collection
Nagyméretű retro kerámia padlóváza. Jelzés nélkül, szájánál lepattanással, repedt, m: /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3162023
11645
468
Retro ceramics collection
Tófej kisváza. Jelzett, hibátlan, d: 11 cm
3162167
11646
468
Retro ceramics collection
Retro német váza. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm
3166351
11647
468
Retro ceramics collection
Reguly váza és tál, váza kis sérüléssel és jelzett, m: 27 cm alatt.
3166683
11648
468
Retro ceramics collection
Tófej gömbváza. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen