Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160664
11673
468
3400
Retro ceramics collection
Retro csorgatott mázas dísztál, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm, m: 8,5 cm
3160720
11674
468
3400
Retro ceramics collection
Piros-fekete foltos mintás iparművész dísztál, jelzett, kis kopással, d: 21,5 cm
3160715
11675
468
Retro ceramics collection
Mélyvörös mintás iparművész dísztál. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 29 cm
3160857
11676
468
3400
Retro ceramics collection
Liszkay kerámia dísztál, jelzett, kopással, d: 28,5 cm
3160867
11677
468
Retro ceramics collection
Vörösmázas iparművész dísztál, jelzett, repedt, d: 29 cm
3160896
11678
468
3200
Retro ceramics collection
Csíkosa mintás szárazvirág váza, jelzett, lepattanással, d: 18 cm
3160894
11679
468
3400
Retro ceramics collection
Csurgatott mázas iparművész falitál, jelzett, kis kopással, d: 38,5 cm
3160942
11680
468
Retro ceramics collection
Türkiz mázas bonsai tál. Jelzett, mázkopással, 18x9 cm
3160938
11681
468
Retro ceramics collection
Geometrikus mintával dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 3160946
11682
468
3400
Retro ceramics collection
Türkizmázas váza. Jelzés nélkül, lepattanással, m: 17 cm
3161220
11683
468
Retro ceramics collection
Retro iparművész függőkaspó. Jelzés nélkül, szájánál kis repedéssel, d: 15,5 cm
3161248
11684
468
Retro ceramics collection
Furulyázó juhász, mázas kerámia plakett, kis mázsérüléssel, 21x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen