Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161470
11685
468
Retro ceramics collection
Dobosné Mezőtúr sün alakú ikebana. Jelzett, kopott, h: 12 cm
3161468
11686
468
3400
Retro ceramics collection
Tófej kaspó. Jelzett, kopott, d: 17,5 cm, m: 15 cm 3161473
11687
468
Retro ceramics collection
Mázas kerámia szárazvirág váza, sérült, d: 16 cm
3161474
11688
468
Retro ceramics collection
Gál Béla: Zsugormázas kínáló. Jelzés nélkül, kopással, 13,5x13 cm 3161479
11689
468
Retro ceramics collection
Retro türkiz-fekete kisváza. Jelzés nélkül, lepattanással, m:14 cm
3161490
11690
468
3200
Retro ceramics collection
Hódmezővásárhelyi barna váza. Jelzett, kopással, m: 27,5 cm
3161507
11691
468
Retro ceramics collection
Retro zsugormázas váza. Alján lepattanással, m: 25 cm
3161503
11692
468
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 23 cm
3161547
11693
468
Retro ceramics collection
Tófej vörös váza. Repedt, jelzett, m: 34 cm
3161557
11694
468
Retro ceramics collection
Király Károly zsugormázas kínáló. Jelzett, lepattanással, 17x7 cm
3161560
11695
468
Retro ceramics collection
Iparművész hamuzó. Jelzett, hibátlan, 21x15 cm
3161572
11696
468
Retro ceramics collection
Iparművész zsugormázas kiskaspó. Jelzés nélkül, sérült. m: 5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen