Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160526
11505
468
24000
Retro ceramics collection
Tófej nagyméretű henger padlóváza. Jelzett, lepattanással, m: 65 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3160515
11506
468
24000
Retro ceramics collection
Tófej nagyméretű padlóváza. Jelzett, alján lepattanással, m: 57 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3160519
11507
468
24000
Retro ceramics collection
Tófej nagyméretű padlóváza. Jelzett, mázhibával, m: 58 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3160524
11508
468
Retro ceramics collection
Tófej mozaikos mintás nagyméretű padlóváza. Jelzett, lepattanással, m: 53 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3166107
11509
468
19000
Retro ceramics collection
Pesthidegkút "Ariel" sorozat, háromlábas padlóváza. Jelzés nélkül, lepattanásokkal, m: 39,5 cm 3162128
11510
468
Retro ceramics collection
Pál Ilona (1937-2016): Harangváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 28,5 cm
3162037
11511
468
Retro ceramics collection
Pál Ilona (1937-2016): Váza koncentrikus körökkel. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 30,5 cm
3161847
11512
468
Retro ceramics collection
Pesthidegkút padlóváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3161658
11513
468
Retro ceramics collection
Gorka Iparművészeti Vállalat váza, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm 3161555
11514
468
Retro ceramics collection
Karda Imre (1919-1998): Padlóváza. Jelzett, kopással, m: 43,5 cm
3161576
11515
468
17000
Retro ceramics collection
Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3161550
11516
468
Retro ceramics collection
Karda Imre (1919-1998): Kerámia váza. Jelzett, lepattanással, m: 42,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen