Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161843
11517
468
14000
Retro ceramics collection
Tófej nagyváza. Jelzett, kis kopással, m: 38 cm
3161816
11518
468
14000
Retro ceramics collection
Tófej nagyváza. Jelzett, kopással, m: 33,5 cm
3160960
11519
468
14000
Retro ceramics collection
Tófej nagyváza. Jelzés nélkül, mázkopásokkal, m: 38 cm
3160446
11520
468
Retro ceramics collection
3160463
11521
468
Retro ceramics collection
Iparművészeti Vállalat színátmenetes csorgatott váza. Jelzett, hibátlan, m: 33,5 cm
3161481
11522
468
Retro ceramics collection
Retro német csorgó mázas padlóváza. Jelzett, kis kopással, m: 44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3161623
11523
468
Retro ceramics collection
Pesthidegkút kerámia kaspó. Áttört részekkel, jelzés nélkül, kopással, 22x22x18 cm
3161737
11524
468
Retro ceramics collection
Mihály Béla: Csorgatott mázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm
3161782
11525
468
Retro ceramics collection
Gorka Géza Iparművészeti Vállalatos váza. Jelzett, kis mázhibával, mázrepedéssel, m: 22 cm
3161857
11526
468
Retro ceramics collection
Retro iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kopással, szájánál befestve, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3160555
11527
468
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Ikebana. Jelzett, kis mázlepattanásokkal, d: 23,5 cm, m: 10 cm
3160559
11528
468
Retro ceramics collection
Kálmán Anikó: Fehérmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen