Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160661
11529
468
Retro ceramics collection
Pesthidegkút vulkánmázas kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 25 cm, m: 9 cm
3160713
11530
468
Retro ceramics collection
Király Gábor: Zsugormázas dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 27 cm
3160862
11531
468
7500
Retro ceramics collection
3160890
11532
468
Retro ceramics collection
Holló Katalin által készített dísztányér álomszerű jelenettel díszítve, jelzett, hibátlan, d: 29,5 cm
3160883
11533
468
Retro ceramics collection
3160901
11534
468
8500
Retro ceramics collection
Városlőd mázas kerámia nagyméretű dísztál, jelzett, kis kopással, d: 36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3160935
11535
468
Retro ceramics collection
Király Károly zsugormázas ikebana. Jelzett, mázhiánnyal, d: 21 cm, m: 6 cm
3160932
11536
468
Retro ceramics collection
Karda Imre (1919-1998): Kaspó. Kopással, jelzett, d: 24 cm, m: 7,5 cm
3161224
11537
468
8500
Retro ceramics collection
Illés Sándor: Retro váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 33,5 cm
3161437
11538
468
Retro ceramics collection
5 darab klf méretű miskakancsó. Tiszafüred, kopással, m: 12-23 cm 3161499
11539
468
Retro ceramics collection
Stilizált állatfigurás retro kerámia váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 37,5 cm
3161582
11540
468
Retro ceramics collection
Tófej plasztikus mintás kerámia váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen