Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161588
11541
468
Retro ceramics collection
Vonalazott retro kerámia váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 25,5 cm
3161601
11542
468
Retro ceramics collection
Vérvörösen mázazott retro váza. Jelzett, hibátlan, m: 27,5 cm 3161730
11543
468
Retro ceramics collection
Pesthidegkút csorgatott mázas váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 27 cm
3161837
11544
468
Retro ceramics collection
Zöldmázas iparművész kerámia. Jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm
3161840
11545
468
Retro ceramics collection
Erdélyi István: Élénk színezésű váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 31,5 cm
3162016
11546
468
Retro ceramics collection
Majoros János: Zsugormázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 21 cm
3162150
11547
468
Retro ceramics collection
Erdélyi István: Retro váza. Jelzés nélkül, kis mázhibával, m: 28 cm
3161477
11548
468
4600
Retro ceramics collection
Csorgatott fekete-vérvörös mázazású váza. Jelzés nélkül, alján lepattanással, m: 20 cm
3161488
11549
468
4400
Retro ceramics collection
Csorgatott sárga mázas retro kerámia váza. Jelzett, kopással, m: 19 cm
3161559
11550
468
3400
Retro ceramics collection
Kerezsi Gyöngyi (1943-): Váza. Jelzett, kopással, m: 20,5 cm
3161563
11551
468
4400
Retro ceramics collection
Retro iparművész vállas váza, geometrikus díszítéssel, hibátlan, m: 13,5 cm
3161577
11552
468
3800
Retro ceramics collection
Türkizzel vonalazott narancsszínű retro váza. Jelzett, kopott, m: 26,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen