Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161580
11553
468
Retro ceramics collection
Tófej vastagon csorgatott mázas váza. Jelzett, mázhibákkal, m: 29,5 cm
3161590
11554
468
6500
Retro ceramics collection
Tófej iparművész mécsestartó.Jelzett, kopással, m: 27 cm
3161596
11555
468
5500
Retro ceramics collection
Türkizzel vonalazott narancsszínű retro váza. Jelzés nélkül, kopott, m: 26 cm
3161611
11556
468
Retro ceramics collection
Mázazott kék szigetekkel díszített iparművész váza. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
3161617
11557
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzett, mázhibás, m: 22 cm
3161620
11558
468
4400
Retro ceramics collection
Vérvörös mázas ikebana. Jelzett, hibátlan, d. 14 cm
3161632
11559
468
4400
Retro ceramics collection
Kerezsi Gyöngyi (1943- ): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm 3161649
11560
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej szálváza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3161713
11561
468
6500
Retro ceramics collection
Gorka iparművészeti Vállalat váza. Jelzett, kis kopással, m: 24,5 cm
3161726
11562
468
Retro ceramics collection
Retro német váza. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm
3161762
11563
468
Retro ceramics collection
MÁ jelzéssel: asztaldísz. Mázas kerámia, kopással, m: 21 cm
3161783
11564
468
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzett, mázrepedéssel, m: 20,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen