Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161792
11565
468
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
3161802
11566
468
Retro ceramics collection
MÁ jelzéssel: Csorgatott geometrikus váza. Jelzett, hibátlan, m: 28 cm
3161823
11567
468
Retro ceramics collection
Bella Sári: Retro váza. Jelzett, kopással, m: 22 cm
3162013
11568
468
Retro ceramics collection
Iparművész Vállalat mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3162009
11569
468
Retro ceramics collection
Tófej négyoldalas kerámia váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 19,5 cm
3162121
11570
468
Retro ceramics collection
Pál Ilona (1937-2016): háromoldalú váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 25 cm
3162020
11571
468
4400
Retro ceramics collection
Szemereki Teréz: Iparművész váza. Jelzett, mázkopással, m: 13 cm
3162139
11572
468
Retro ceramics collection
Hódmezővásárhely fehérmázas váza. Kis kopással, m: 34,5 cm
3162141
11573
468
6500
Retro ceramics collection
Tófej vonalas váza. Jelzett, hibátlan, m: 31,5 cm
3162143
11574
468
Retro ceramics collection
Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 31 cm
3162145
11575
468
Retro ceramics collection
Csizmadia Margit: Vörösmázas váza. Jelzett, mázhibával, m: 27,5 cm
3162148
11576
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej váza. Ritka hullámvonalazott mintával, kopással, m: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen