Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162152
11577
468
Retro ceramics collection
Péter Ferenc: Türkizmázas váza. Jelzés nélkül,alján lepattanásokkal, m: 29,5 cm
3162154
11578
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej füles váza. Jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
3162159
11579
468
5500
Retro ceramics collection
Tófej szivarváza. Jelzett, szájánál repedéssel, m: 29 cm
3162163
11580
468
4400
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzett, kopással, m: 24,5 cm
3165584
11581
468
4800
Retro ceramics collection
Gránit mid-century ikebana. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
3165590
11582
468
Retro ceramics collection
Retro iparművész repesztett mázas szálváza. cca 1960, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm 3165598
11583
468
4800
Retro ceramics collection
Miskakancsó, Tiszafüred környéke, jelzés nélkül, kis kopással, m: 19 cm 3167180
11584
468
Retro ceramics collection
Gránit hatalmas padlóváza. Jelzett, kis mázkopással, m: 59 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3160441
11585
468
4400
Retro ceramics collection
Retro márványmintás váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 23,5 cm
3160448
11586
468
Retro ceramics collection
Iparművészeti Vállalat retro váza. Jelzett, kopott, pattogzással, m: 27 cm
3160453
11587
468
Retro ceramics collection
Geometrikus mintával díszített retro kerámia kaspó, jelzés nélkül, kopással, d: 19 cm, m: 15 cm
3160456
11588
468
4200
Retro ceramics collection
Tófej kancsó. Jelzett, mázhibákkal, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen