Retro Keramien Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3160460
11589
468
4400
Retro ceramics collection
Erdélyi István retro váza. Zsűri címkével, kopással, m: 25 cm
3160466
11590
468
Retro ceramics collection
Tófej váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 30,5 cm
3160467
11591
468
Retro ceramics collection
Edel Keramik váza. Jelzett, címkével jelzett, kopással, m: 26 cm
3160468
11592
468
Retro ceramics collection
Zsugormázas váza. Jelzett, kopással, m: 25,5 cm 3160473
11593
468
4400
Retro ceramics collection
Iparművész kerámia kaspó. Kopott, belsejében mázhibás, d: 25 cm, m: 11 cm
3160471
11594
468
Retro ceramics collection
Retro német geometrikus mintás váza. Jelzett, minimális kopással, m: 27,5 cm
3160475
11595
468
Retro ceramics collection
Tófej kaspó. Lepattanásokkal, jelzett, d: 23 cm, m: 12 cm
3160482
11596
468
4400
Retro ceramics collection
Királykék zsugormázas szárazvirág váza, mázhibákkal, d: 16 cm, m: 8 cm
3160480
11597
468
3400
Retro ceramics collection
Iparművészeti színes mázas dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 15 cm
3160479
11598
468
3400
Retro ceramics collection
Iparművészeti színes mázas dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm
3160495
11599
468
Retro ceramics collection
Fekete-piros foltos mintás iparművészeti kaspó. Jelzés nélkül, kis kopással, 23x16 cm 3160493
11600
468
4400
Retro ceramics collection
Feketekerámia modern váza, kavicsolt résszel, jelzett, kopással, m: 20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Auktion 468
Besichtigung 17-20 June
Losabholung ab 24 June
Zahlungsfrist 5 Juli
UhrBrechnung voraussichtlich ab 10 Juli
Veranstaltungen