8 500 HUF
22,97 EUR, 25,00 USD
Városlőd mázas kerámia nagyméretű dísztál, jelzett, kis kopással, d: 36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!