Bücher: Technik

Zahl der Lose: 43

Nagy László: Kalapgyártás. Szerk.: Horváth László. Bp.,1963, Gyapjúipari Dokumentációs Központ, 361 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval, sérült kötéssel. Rendkívül ritka szakkönyv!
20440.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Ardos Frigyes: Nevelő és műkedvelő kézügyességi munkálatok könyvtára. Szerk.: - -. 1-5. füzet. Teljes sorozat!   1.: Az ékrovás (kristálymetszés). 71 szöveg közé nyomott ábrával és 10 mintalappal, 63+1 p.;  2.: Fafaragások és fémdomborítás. 100 szöveg közé nyomott ábrával és 7 mintalappal, 88 p.;   3.: Fa-beégetések és bársony-fényvasalás, égetés. 60 szöveg közé nyomott ábrával, 6 fekete és 2 színes nyomású mintalappal, 64 p.+ 2 t.;   4.: Batik munkálatok és bőrdomborítás. 70 szöveg közé nyomott ábrával és 6 mintalappal, 80 p. ;   5.: Kézügyességi segédmunkálatok és használatos fanemek, 88 p.;   Bp., 1911, Révai és Salamon. Kiadói papírkötések, az 1. füzet szakadt borítóval, a 3. kötet borítója gerincén kis szakadással, a 4. kötet borítója a gerincén szakadt és a könyvtest elvált a borítótól, az 5. kötet borítója a gerincén szakadt. A teljes sorozat együtt nagyon ritka!
20441.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,11
45,71
Lehoczky Alfréd: A borsodi szénbányászat története I-III. Miskolc, 1965-1975. Borsodi és Ózdvidéki Szénbányászati Tröszt. 144p.;196p.;, 150p. Kiadói papírborítókkal.
20442.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
20443.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
A karosszériagyáros Uhri Imre története. Ikarus Story 1. Finta László tanulmánya 2003-2007. H.n., Szerző. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20444.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,32
28,57
Litschauer Lajos: Mélyfúrás. Selmeczbánya, 1899. Joerges Ágost özv. és fia kiad. VII l. 169 p . /A magyar bányász-felőr kézi könyvtára 6. köt./ Kiadói egészvászon-kötésben
20445.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Litschauer Lajos: Fejtéstan. Különös tekintettel Magyarország bányászati viszonyaira. Selmeczbánya, 1900. Joerges Ágost özv. és fia kiad. VIII l. 150 l. /A magyar bányász-felőr kézi könyvtára 8. köt./ Kiadói egészvászon-kötésben kis kopással
20446.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Korompay János (szerk.): 100 éves a Csavaripari Vállalat. Bp., 1989, Mercurius. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20447.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
Berget Alfonz: Léghajózás és repülés. Ford.: Bogdánfy Ödön. Bp., 1911, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+291 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott
20448.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Kaltenbach Henrik - Lehoczky Béla: A sportrepülő könyve. Az orvosi részt Lehoczky Béla. Az egyik szerző, Lehoczky Béla által DEDIKÁLT példány! Kassa, 1942, "Wiko", 246+13 p.+1 (kihajtható táblázat) t. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
20449.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
Skoda Fabia II. Auto-Reparaturanleitung Band 1313. Zug, 2012, Bucheli. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20450.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Bőr- és szőrmeipari kézikönyv. Szerk.: Serényi Ferenc. Bp., 1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopottsággal. Megjelent 1550 példányban.
20451.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF