Foto

Zahl der Lose: 490

cca 1890 Czullik Betti és Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányainak fotója, keményhátú fotó Adéle bécsi műterméből, 17x11 cm
14536.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Dorothy Hickling (1880-1946): Alfred Hugh Fisher (1867-1945) angol realista festőművész portréfotója, a művész által dedikálva, a fotós aláírásával jelezve / Dorothy Hickling (1880-1946): portait of Alfred Hugh Fisher (1867-1945), an influential English realist painter known for his mastery in depicting the intricate details of everyday life. Fisher's work is celebrated for its ability to illuminate the beauty in the ordinary, making him a significant figure in the realist art movement of his era.  Dorothy Hickling, herself an artist of cultural significance, Her work, often characterized by its unique perspective and deep emotional resonance, has left a lasting impact on the art world.  This photograph, dedicated by Fisher and bearing the Hickling's signature, serves as a testament to the artistic and cultural contributions of both Fisher and Hickling. 11x15 cm, 17x25 cm
14537.

Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
1998 Vatikán, magyar küldöttség Mária-szobrot ad át II. János Pál pápának, fotó, a hátoldalon dedikációval, 20x14 cm
14538.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Gyurkovics Tibor (1931-2008) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, pszichológus. A hátoldalon feliratozott, jelzett fotó, 18x12,5 cm
14539.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
14540.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Dobos László (1930-2014) szlovákiai magyar író, szerkesztő, politikus. A hátoldalon feliratozott, jelzett fotó, 18x13 cm
14541.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
cca 1910 Wittelsbach Erzsébet, Sisi (1837-1898) császár- és királyné portréja, dombornyomott kartonra kasírozva, Pietzner műterméből, fotó mérete: 12×9 c, karton: 22×16 cm
14542.

Rufpreis:
30 000 HUF
78,95
85,71
cca 1910 I. Ferenc József (1830-1916) osztrák császár dombornyomott kartonra kasírozott fotója, Pietzner műterméből, fotó mérete: 11,5×9 cm, karton: 22×16 cm
14543.

Rufpreis:
18 000 HUF
47,37
51,43
cca 1975 Papp László (1926-2003) olimpiai bajnok ökölvívó edzés közben, publikálásra előkészített fotó, jó állapotban, 17×22 cm
14544.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,47
10,29
1924 Olasz követ portréja, olvashatatlan névvel (Grof Lanza di Casalanza???), a hátoldalon feliratozott fotó, ragasztásnyomokkal, 20,5x15 cm
14545.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1920-1930 Horthy Miklósné egy rendezvényen, pecséttel jelzett fotó Tőry Ferenc budapesti műterméből, 15,5×23 cm
14546.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
cca 1930 Hilde Brinckmann-Schröder (1891-1974) német fotóművész felvételei egy táncművészről, 5 db pecséttel jelzett fotó, 16x9 cm és 17x12 cm közötti méretben / cca 1930 Original photos by Hilde Brinckmann-Schröder (1891-1974) German photographer, 5 pcs, with stamp on the reverse, between 16x9 cm and 17x12 cm
14547.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF