Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 950

Natalia Bejenaru (1951-): Kalapos hölgy portréja. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 22,5x15,5 cm
10159.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,11
13,14
Borsos Miklós (1906-1990): Arno parton. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (33/100), üvegezett fakeretben, 20×29 cm
10160.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Bukott angyal. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (64/100), 37,5×29,5 cm
10161.

Rufpreis:
8 500 HUF
22,37
24,29
Becsey Zsuzsa (1969-): Napló, "dzsessz...", 2000. Hidegtű, rézkarc, repesztés, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 4/10 számozással. 33x33 cm
10162.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Bodnár Imre (1959-): Olvashatatlan címmel (öreg jós?), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. III/XV. számozással. 33×19,5 cm
10163.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Bodnár Imre (1959-): "Soha már...", 1986. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/30). 25,5×34,5 cm
10164.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Bogdándy Zoltán Szultán (1953-): Osonó, 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/X számozással. 43x30,5 cm.
10165.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Borsos Miklós (1906-1990): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon. Üvegezett, sérült fakeretben, 25x15 cm
10166.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Bényi László (1909-2004): Kertes ház. Tempera, papír, jbl: Bényi. 28x42 cm, paszpartuban.
10167.

Rufpreis:
26 000 HUF
68,42
74,29
Bolmányi Ferenc (1904-1990): Torreádor, 1961. Golyóstoll, papír, jelzett, paszpartuban, 23,5×16,5 cm
10168.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
Bokros László (1928-2017): "Naplemente". Szitanyomat, glitter (?), papír, jelzett, számozott (I/II). 25x35 cm
10169.

Rufpreis:
13 000 HUF
34,21
37,14
10170.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,47
15,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF