Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 950

Czeglédi Gábor (1970-): Selmecbányai utca, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. 2(?)/XXX számozással. 19,5x16,5 cm
10208.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Csikós Tibor (1957-): "Á Tóth Menyhért". Rézkarc, repesztés, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 26,5x15,5 cm
10209.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 02". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 35x25 cm
10210.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
10211.

Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
342,86
10212.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
10213.

Rufpreis:
42 000 HUF
110,53
120,00
10214.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
10215.

Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
Dezső József (1935-1995): Tanya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív keretben, 39,5×69,5 cm
10216.

Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
57,14
Détári Dettár György (1892-1951): Aratás, 1929. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 24x34 cm
10217.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,11
45,71
Dukai Zsófia (?-): Önarckép, 2004. Akvarell, karton, jelzett, 21x14,5 cm
10218.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Dukai Zsófia (?-): Anarchia, smile. Tűzzománc, fémlemez, jelzett a hátoldalán, 14x7 cm
10219.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,42
20,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF