Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 950

10013.

Rufpreis:
170 000 HUF
447,37
485,71
10014.

Rufpreis:
360 000 HUF
947,37
1 028,57
10015.

Rufpreis:
180 000 HUF
473,68
514,29
10016.

Rufpreis:
190 000 HUF
500,00
542,86
10017.

Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
342,86
10018.

Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
342,86
Bordi András (1905-1989): Maros menti dombok (Erdély), 1972. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 34×48,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, íróm az 1978-ban megjelent Bordi András monográfia szerzőjének gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben. / Bordi András (1905-1989): Hills around the Mures, 1972. Watercolour on paper, signed lower left. 34×48,5 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-). Framed
10019.

Rufpreis:
70 000 HUF
184,21
200,00
Czóbel Béla (1883-1976): Nagyvárosi forgatag. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Czóbel. Proveniencia: Papp János, a Vakok Iskolájának helyettes igazgatójának gyűjteményéből. Mellékelve egy Czóbel Béla által Papp Jánosnak küldött képeslap. 30x23,5 cm. Paszpartuban.
10020.

Rufpreis:
150 000 HUF
394,74
428,57
10021.

Rufpreis:
22 000 HUF
57,89
62,86
André Masson (1896-1987): Erotikus grafika (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 49x31,5 cm / lithograph on paper, signed, framed
10022.

Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
114,29
10023.

Rufpreis:
65 000 HUF
171,05
185,71
Klie Zoltán (1897-1992): Női arckép. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 68x49 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Portrait of a woman. Pastell on paper, signed, framed, 68x49 cm
10024.

Rufpreis:
180 000 HUF
473,68
514,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF