Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 950

Gussich Jenő (1905-?) : Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 65x53 cm.
10342.

Rufpreis:
14 000 HUF
36,84
40,00
10343.

Rufpreis:
80 000 HUF
210,53
228,57
10344.

Rufpreis:
110 000 HUF
289,47
314,29
Gacs Gábor (1930-2019): Oroszországi magyar hadifoglyok lenini békedekrétumot olvasnak. Rézkarc, papír, jelzett, a lap részben hullámos, kis foltokkal, 19x29 cm
10345.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
5,14
Bruno Héroux (1868-1944): Nyúl a káposztában (Hase im Kohl). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, kissé foltos, 20,5x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, slighty stained
10346.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,68
25,71
10347.

Rufpreis:
100 000 HUF
263,16
285,71
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7/40. 31x21 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 7/40, 31x21 cm.
10348.

Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
57,14
10349.

Rufpreis:
18 000 HUF
47,37
51,43
10350.

Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
114,29
10351.

Rufpreis:
44 000 HUF
115,79
125,71
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett fakeretben, 31,5x26 cm
10352.

Rufpreis:
32 000 HUF
84,21
91,43
10353.

Rufpreis:
36 000 HUF
94,74
102,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF