Stich

Zahl der Lose: 97

Cca. 1840. F. Clerici: Gesu Cristo coronato di spine. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 22x25 cm
11350.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
11351.

Rufpreis:
9 500 HUF
27,14
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien, Die Ruinen von Ertöedt (Szerémség, Erdőd romjai/ Srijem, Erdut). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, kissé sérült, körbevágva. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, slightly damaged, cut, framed
11352.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien (Szerém, Srijem). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, framed
11353.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
cca 1900 Kb 20 db metszet a Franklin kézi lexikonából színes, monokróm. 30x24 cm-ig, vegyes állapotban
11354.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Prospect deß Eylands Shepey, und der Vestung Shirenasse, so von den Holländern Erobert und geplündert worden ist, geschehen den 20. u. 21. Junij 1667. Rézmetszet, papír. Merian, "Theatrum Europaeum". Kisebb sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 15x37 cm
11355.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
11356.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,11
45,71
11357.

Rufpreis:
24 000 HUF
63,16
68,57
11358.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
11359.

Rufpreis:
3 400 HUF
8,95
9,71
1860 Pest, Vásárosnaményi és Nagy Lónyai Lónyay Menyhért portréja, litográfia, kiadja: Werfer Károly Műintézete, foltos, sarkán gyűrődés, 35×27 cm
11360.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
11361.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF