https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 259

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm
12409.

Ikon - Gábriel arkangyal. cca 18. sz. vége - 19. sz. első fele, feltehetően szerb, tojástempera, fa, keretben. Töredék, restaurált, 46x23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
263,16
EUR
,
285,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm
12410.

Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
263,16
EUR
,
285,71
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.
12411.

cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
210,53
EUR
,
228,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Ikon - Istenanya a gyermek Jézussal. cca 19. első fele-közepe, feltehetően szerb, tojástempera, fa, kopásokkal, 13,5x12,5 cm
12412.

Ikon - Istenanya a gyermek Jézussal. cca 19. első fele-közepe, feltehetően szerb, tojástempera, fa, kopásokkal, 13,5x12,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
EUR
,
114,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Kovács Géza: Magyar mustrák című, 1926-os vagy 1930-as kiadású könyvének 53 darab klf méretű nyomódúca, zömmel a könyvben is bemutatott magyar képzőművészeti díszítőmintákkal. Könyvtörténeti ritkaság!
12413.

Kovács Géza: Magyar mustrák című, 1926-os vagy 1930-as kiadású könyvének 53 darab klf méretű nyomódúca, zömmel a könyvben is bemutatott magyar képzőművészeti díszítőmintákkal. Könyvtörténeti ritkaság!

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
131,58
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
1
Mária a kisdeddel - Versailles stílusú tapestry / faliszőnyeg. Francia, cca 19. sz közepe - második fele, nyomott színezéssel, hátoldalon némi folttal, 120x78 cm
12414.

Mária a kisdeddel - Versailles stílusú tapestry / faliszőnyeg. Francia, cca 19. sz közepe - második fele, nyomott színezéssel, hátoldalon némi folttal, 120x78 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
50 000 HUF
131,58
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
1
Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
12415.

Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
78,95
EUR
,
85,71
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm
12416.

cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
126,32
EUR
,
137,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Budapesti Önkéntes Tűzoltó Egylet tűzoltósisak, 1886, korának megfelelő állapotban szegecshiánnyal, 29x26 cm
12417.

Budapesti Önkéntes Tűzoltó Egylet tűzoltósisak, 1886, korának megfelelő állapotban szegecshiánnyal, 29x26 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
EUR
,
114,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.
12419.

Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
473,68
EUR
,
514,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm  ///  "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
12420.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 000 HUF
789,47
EUR
,
857,14
USD
Zahl der Gebote:
0
Antik szentkép. Ikon. XIX. sz. Aranyozott keretben, üveg mögött, 19x21 cm
12421.

Antik szentkép. Ikon. XIX. sz. Aranyozott keretben, üveg mögött, 19x21 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
EUR
,
11,43
USD
Zahl der Gebote:
6

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse