Antik

Zahl der Lose: 259

12543.

Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
57,14
Hindu kalaga hímzéses falidísz. cca 20. sz. első fele, Burma, fa, szövet, klf díszítőanyagok, cca 100x78 cm
12544.

Rufpreis:
26 000 HUF
68,42
74,29
Zenészek. 2 darab antik erdélyi fafaragás, klasszikus népi stílusban. Kopással, m:30 cm
12545.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
cca 19. sz vége, Ottomán ételmelegítő / szamovár / füstölő. Kalapált rézlemez, alján fával megerősítve, korának megfelelő állapotban, m: 72 cm
12546.

Rufpreis:
46 000 HUF
121,05
131,43
12547.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,11
45,71
3 db antik görög rézlemez szuvenírpohár, cca 1920, m: 5-7 cm
12548.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Réz váza, poncolt, plasztikus díszítéssel 18 cm
12549.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt táj. Tűzzománc, rézlemez. Fakeretben. 12x18 cm
12550.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
6,86
Stefániay Edit (1936-2010): Lány virággal. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 30x15 cm
12551.

Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
114,29
Jurkó László (-): Fénysugár a hegyekben. Festett gyapjú, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 54×74 cm
12552.

Rufpreis:
32 000 HUF
84,21
91,43
Zoomorf figura. cca XX. sz. eleje, Cote D'ivoire vagy Mali, viaszöntött bronz, 9x7 cm
12553.

Rufpreis:
24 000 HUF
63,16
68,57
Bélyegtartó doboz masszív réz 7x8x4,5 cm
12554.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF