Budapest 150

Zahl der Lose: 62

Paulovits Pál (1892-1975): Danubius-kút, Erzsébet tér, Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. 19x29 cm
18398.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Óbudai hajógyár rézkarc, jelzés nélkül. 7,5x12 cm
18399.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
18400.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
18401.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
18402.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14
1857 Pest Ferenc József látogatásának német nyelvű programja, Landerer és Heckenast programja 4p..
18403.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
1972 Pest Buda anno 1838. 13 metszet reprodukciót tartalmazó mappa, kísérő füzettel, komplett!
18404.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeáll.: Vargha Balázs. Bp., 1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelvű feliratokkal. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan szakadt kiadói papír védőborítóban.
18405.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,47
10,29
1937 Budapest térképe. Tizennégy kerület, utcajzegyékkel és kerületi útmutatóval. Bp., Rácz Gyula (Ujj István-ny.), kissé viseltes állapotban, kisebb sérülésekkel, javításokkal, 52x42 cm
18406.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
Budapest krónikája a kezdetektől napjainkig. Szerk.: Bart István. Bp.,2007, Corvina. Gazdag, izgalmas képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapokkal.
18407.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Jenő Heltai, Dezső Kosztolányi, Frigyes Karinthy et alli: Les Cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 1998, Éditions Le Passeur-Cecofop. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, borítón apró kopásnyomokkal.
18408.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
1957 Budapest képes térképkalauz, szerk.: Szöllősi Ernő, kiadja: Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal, papírkötés, jó állapotban, 64p + Buda a középkorban (1963) BTM füzet
18409.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,84
7,43

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF