https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 126

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm.  KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12710.

Jean Pierre Masier (1878-1957) francia szobrász: Nő gyermekkel és sassal. Patinázott bronz. Jelezve: Masier. Hibátlan, kopásokkal a talapzaton, 49x16x28 cm / Jean Pierre Masier (1878-1957): Woman with eagle and child. Patinated bronze. Signed. Faultless, with some crack in pedestal, 49x16x28 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
526,32
EUR
,
571,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Bronz, márvány talapzaton 13 cm
12711.

Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Bronz, márvány talapzaton 13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
EUR
,
57,14
USD
Zahl der Gebote:
1
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.
12712.

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
473,68
EUR
,
514,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
12713.

Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
473,68
EUR
,
514,29
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12714.

cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
368,42
EUR
,
400,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
12715.

Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
368,42
EUR
,
400,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
12716.

Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
EUR
,
342,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
12717.

Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
EUR
,
342,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
12718.

Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
EUR
,
342,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm  ///  Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
12719.

Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
EUR
,
342,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Ismeretlen szobrász: Zsoké a lovon, patinázott öntött bronz szobor talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 33 cm, m: 33,5cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12720.

Ismeretlen szobrász: Zsoké a lovon, patinázott öntött bronz szobor talapzaton, jelzés nélkül, hibátlan, h: 33 cm, m: 33,5cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
44 000 HUF
115,79
EUR
,
125,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm
12721.

Tóth Ernő (1949): Minotaurus. Bronz 1/1-es, egyedi szobor. Jelzett m: 52 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
526,32
EUR
,
571,43
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse