https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 109

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Berán Lajos (1882-1943.) 1930. "MAGYAR ATHLETIKAI CLUB MOTORSPORT OSZTÁLY" bronz díjplakett "II. Országos Hősök Emlékversenye 1930" (55x71mm) T:XF ph.
32010.

Berán Lajos (1882-1943.) 1930. "MAGYAR ATHLETIKAI CLUB MOTORSPORT OSZTÁLY" bronz díjplakett "II. Országos Hősök Emlékversenye 1930" (55x71mm) T:XF ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
5
Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU
32011.

Berán Lajos (1883-1943) 1930. "Magyar Sí Szövetség" sí díjplakett "1930.II.9. HÖLGYVERSENY I. OSZT. I. DIJ" gravírozással (50x70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,47
EUR
,
10,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" fém díjplakett hátoldalán "Futócsapat bajnokság 1934. I. 28." gravírozással és "Ludvig" gyártói jelzéssel (51x71mm) T:XF patina
32012.

Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" fém díjplakett hátoldalán "Futócsapat bajnokság 1934. I. 28." gravírozással és "Ludvig" gyártói jelzéssel (51x71mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
EUR
,
5,14
USD
Zahl der Gebote:
1
Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) "Magyar Sí Klub" Al sí díjplakett, hátoldalán "Kékes Kupa 1942. XI" gravírozással (57x70mm) T:XF
32013.

Berán Lajos (1883-1943) 1936-1942. "Magyar Sí Szövetség" (2xklf) bronz és Al sí díjplakett, hátoldalukon gravírozással, az egyiken "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61x70mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) 1926. (1942.) "Magyar Sí Klub" Al sí díjplakett, hátoldalán "Kékes Kupa 1942. XI" gravírozással (57x70mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,47
EUR
,
15,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Berán Lajos (1883-1943) 1939. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1939. III. 18-19." gravírozással és "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (60x70mm) T:XF karc, ü.
32014.

Berán Lajos (1883-1943) 1939. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1939. III. 18-19." gravírozással és "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (60x70mm) T:XF karc, ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
EUR
,
6,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva "1943 BAJNOK K4 1000" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:XF
32015.

Berán Nándor (1889-1965) 1943. "Országos Magyar Kajak Szövetség" ezüstözött bronz plakett, hátoldalon gravírozva "1943 BAJNOK K4 1000" és "BUDAPEST DÖBRENTEI U 2" beütéssel T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás
32016.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete" bronzozott emlékérem, hátoldalon "A TENISZ TÖMEGSPORT KIFEJLESZTÉSÉRT 1949" gravírozással (120mm) T:XF kopott bronzozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,11
EUR
,
18,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Exner Károly (1850-1919) 1931. Korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói és fémjellel, hátoldalán gravírozva (19,55g/0.800/36mm) T:AU,XF
32017.

Exner Károly (1850-1919) 1931. Korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói és fémjellel, hátoldalán gravírozva (19,55g/0.800/36mm) T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
1
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:UNC patina
32018.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:UNC patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
EUR
,
4,00
USD
Zahl der Gebote:
5
Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" ezüstözött bronz díjplakett, "Kovácsházy-serleg I. 1933" gravírozással, "HP" beütővel és "Hawel Bp" gyártói jelzéssel, eredeti, "Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15" gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.
32019.

Pincés Puder István (1907- ?) 1933. "Budapest Sport Egyesület Jubiláris Érme - BSE 1913-1933" ezüstözött bronz díjplakett, "Kovácsházy-serleg I. 1933" gravírozással, "HP" beütővel és "Hawel Bp" gyártói jelzéssel, eredeti, "Hável Pál Budapest VII. Holló-ucca 15" gyártói tokban (42x57mm) T:AU patina, kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,00
EUR
,
10,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Reményi József (1887-1977) 1937. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett, hátoldalon "1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU  HP 2210.
32020.

Reményi József (1887-1977) 1937. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett, hátoldalon "1937" gravírozással, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x62mm) T:AU HP 2210.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina
32021.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1933. "BSE (Budapest Sport Egyesület) AUTÓ MOTOR SZAKOSZTÁLY - MALAKY MIHÁLY EMLÉKVERSENY 1933 FEB. 19. TÚRABAJNOKSÁG I. FUTAM" zománcozott BSE címerrel, egyoldalas bronz motorsport emlékplakett (97x61mm) T:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
EUR
,
34,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse