Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 109

~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina
32022.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
5,14
1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói és fémjellel (21,39g/0.800/40mm) T:AU,XF fülhiány, ly.
32023.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem füllel, "SGA" gyártói és fémjellel (13,24g/0.800/33mm) T:AU,XF patina
32024.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
1903. "Kassai Atletikai Club 1903 / Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem füllel, "SGA" gyártói és fémjellel (21,97g/0.800/40mm) T:AU,XF patina
32025.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
32026.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
~1910-1945. 6xklf bronz díjérem, nagyrészt úszás, közte ~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) - Verseny díj" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:AU-VF
32027.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,42
20,00
32028.

Rufpreis:
26 000 HUF
68,42
74,29
32029.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
~1928. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
32030.

Rufpreis:
26 000 HUF
68,42
74,29
1929-1935. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Ózdi Vasgyári Testgyakorlók Köre 1909 / III. díj" bronz díjérem T:XF patina
32031.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
32032.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14
32033.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF