Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 109

32034.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
~1938. 3db klf díjérem mellszalaggal, közte "Budafok 1938" aranyozott bronz díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel + "Budatétény 1938" aranyozott bronz díjérem + bronz díjérem "BERÉNYI" gyártói jelzéssel T:AU-XF
32035.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,47
10,29
32036.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,47
10,29
32037.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
32038.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
32039.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
~1950. "MHK (Munkára, harcra kész)" zománcozott bronz jelvény (3xklf, egyik hátoldalán gravírozott sorszám) T:AU,XF kopott aranyozás, tűhiány
32040.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
32041.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
32042.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,21
4,57
32043.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
6,86
1952-1956. 4db különböző labdarúgó díjérem, közte Szomor László (1908-1980) 1952. labdarúgó bronz díjérem, hátoldalán "IV. ker. bajnokság 1952. II." gravírozással (40mm) T:XF,VF
32044.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
5,14
1954. "XII. Nyári Főiskolai Világbajnokság Budapest" bőr emlékplakett (84x138mm) márvány posztamensen (122x178x20mm) T:XF
32045.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
5,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF