Bücher: Technik

Zahl der Lose: 42

20400.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
20401.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
20402.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Ikarus 260.46 és 280.49 típusú autóbuszok kezelési és karbantartási utasítása. Bp., 1992, Ikarus Járműgyártó Rt. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 150 példányban.
20403.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Zaporozsec ZAZ 966 és ZAZ 968 típusú személygépkocsik javítási kézikönyve. Szerk.: Dávid Lajosné. Bp., 1975, Autófenntartó Ipari Tröszt - Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 376 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos, a könyvtesttől részben elvált borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 1050 példányban.
20404.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Békési László: Kávéfőzés-kávéfőzőgépek. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé koszos, sérült borítóval. Megjelent 3100 példányban.
20405.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Medveczky Balázsné - Pák György: Autóvásárlók kézikönyve. Bp., 1971, Merkur. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20406.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Atomenergia, radiológia, energetika témájú könyvek és kiadványok, össz. 18 db. Közte kis példányszámúak (250-500 pld.) Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20407.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Az Országos Műszaki Könyvtár jubileumi évkönyve. (Dedikált.) Budapest, 1958. Országos Műszaki Könyvtár (Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat). 274 p. Összesen 600 példányban készült könyvtári évkönyv dedikált példánya: ,,Baráti tisztelettel Vincze Istvánnak Szabolcska Ferenc". Az 1883-ban létesített - ma is létező - műszaki gyűjtőkörű országos szakkönyvtár története, a történeti rész után szaktanulmányok. A tanulmányi részben egyebek mellett a szabadalmi jog áttekintése, majd erre való tekintettel a hazai szedőgéptechnikát forradalmasító és egyéb találmányokért felelős Kliegl József műszaki feltaláló méltató életrajza. Poss.: Vincze István. [Vincze István (1922-1982) néprajztudós, 1955-től a Néprajzi Múzeum munkatársa, 1980-től osztályvezetője. Főként szőlészet- és borászattörténettel foglalkozott.] Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
20408.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Zimonyi Ferenc: Hajósegédgépek. 1968, írógéppel írt tananyag, nyomtatott ábrafüzettel, műbőr mappában.
20409.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Dr. Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1979. Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói keménykötés, átlátszó nylon-védőborítóval. Szép, újszerű állapotban. Dr. Miklós Gara: Printing encyclopedia. Budapest 1979. Technical Publishing House. The book has many colorful pictures and appendices. Full canvas binding, with nylon protective cover. In very fine condition.
20410.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
20411.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,68
4,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF