Antik

Zahl der Lose: 174

Kínai zenélő doboz, ékszeres ládika, Működik, faragott fa, gyönygjáz berakással, réz veretekkel 17x12x7 cm
12469.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
cca 19. sz. közepe - második fele, Anatóliai hosszúszőnyeg. Sérüléssel, cca 380x90 cm
12470.

Rufpreis:
32 000 HUF
84,21
91,43
12471.

Rufpreis:
24 000 HUF
63,16
68,57
4 db dísztál, réz, Marokkó, XX: sz. kézzel készített 20-35 cm-ig
12472.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,47
15,71
12473.

Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
114,29
Fuvolázást imitáló harlekin figurával virágtartó kompozíció. cca 1920, cseh, jelzett, restaurálásokkal, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12474.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,11
18,57
Réz cloisson rekeszzománc vázácska és kis pillangós ékszeres doboz 10 cm, 4x5 cm
12475.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Sonkavágó, antik, francia, XIX. sz. Öntöttvas, fa, acél 30x30 cm
12476.

Rufpreis:
30 000 HUF
78,95
85,71
WMF Cromargan aranyozott acél hat személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), eredeti dobozában, új állapotban össz 24 db
12477.

Rufpreis:
28 000 HUF
73,68
80,00
12478.

Rufpreis:
18 000 HUF
47,37
51,43
Az 1873-ban alakult MÁVAG Önkéntes Tűzoltóság (Budapest, Golgota utca 6.) által rendszeresített tűzoltó mászóöv. Az övméret 3 db. bőrcsattal állítható. Az öv 115 cm hosszú, 12 cm széles, tartozéka a 11 cm átmérőjű karabiner. A 34 cm hosszú nyeles, vágó-és szúró fejű bontó balta vászon tokban az övhöz csatlakozik. / Vintage firemen belt and axe
12479.

Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
114,29
Art deco tükör. Topolyafa, metszett tükör, a tükör némileg megfakult. Keret restaurált, szép állapotban 95x61 cm
12480.

Rufpreis:
22 000 HUF
57,89
62,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF