Porzellan

Zahl der Lose: 382

Zsolnay pillangó mintás hat személyes 34 darabos étkészlet, kiegészítőkkel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.
11744.

Rufpreis:
240 000 HUF
631,58
685,71
Hollóházi Erika mintás 30 darabos étkészlet, jelzett, kopással.
11745.

Rufpreis:
80 000 HUF
210,53
228,57
11746.

Rufpreis:
170 000 HUF
447,37
485,71
Herendi Gödöllő mintás fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11747.

Rufpreis:
60 000 HUF
157,89
171,43
Zsolnay Főnix mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, tervező: Szabó Kinga, hibátlan, d: 25,5 cm, m: 7 cm
11748.

Rufpreis:
20 000 HUF
52,63
57,14
Zsolnay Főnix mintás kínáló. Kézzel festett, jelzett, tervező: Szabó Kinga, hibátlan, d: 21,5 cm, m: 6,5 cm
11749.

Rufpreis:
18 000 HUF
47,37
51,43
Zsolnay Főnix mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, tervező: Szabó Kinga, hibátlan, d: 23,5 cm
11750.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,11
45,71
Zsolnay díszváza. Formaterv: Kovács István, konstruktív dekorral, cca 1950/60. Jelzett: pajzspecsét, hibátlan, m: 41,5 cm. Ritka!
11751.

Rufpreis:
440 000 HUF
1 157,89
1 257,14
11752.

Rufpreis:
160 000 HUF
421,05
457,14
11753.

Rufpreis:
160 000 HUF
421,05
457,14
11754.

Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
342,86
11755.

Rufpreis:
120 000 HUF
315,79
342,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF