21591.
471. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Az előszót írta: Fejér Ottó. Bp., 1941, Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiadóhivatal. Kopott, foltos kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.