1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Közigazgatási elvi határozatok egyetemes gyűjteménye. II. kötet. Bp., 1895. Pallas. 853p.Kiadói egészvászon Gottermayer kötésben. kis kopással