Riga-4 típusú Moped alkatrész-katalógusa. Budapest, 1971. ,,Csepel" Jármű és Műszaki Kereskedelmi Vállalat (Marketing Sokszorosító Üzem, Kapolcs). 88 p. A baltikumi gyártóhelyéről Riga mopednek elnevezett szovjet mopedet (kismotorkerékpárt), a maximum 45 km/h sebességet biztosító, járműnek nem minősülő közlekedési eszközt 1961-1992 között gyártották, elsősorban lakossági használatra. Az első model...
Ipari szakkönyvtár sorozat, 3 könyv: Vigh Bertalan (szerk.): Erősáramú villamos szerelés. Ipari szakkönyvtár 58-60. Bp., é.n. (1941 k.), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Hozzá tartozik egy kötetben: Taraba István: Gyengeáramú villamos szerelés. Ipari szakkönyvtár 61. Bp., é.n., (1941 k.), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötésben + Puky Ferenc, Kozmutza Pál, Fábián Men...
Ladányi Miksa: A magyar közlekedésügy monografiája. Sajtó alá rendezte: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala., (Bp-Cegléd, Sárik Gyula és Géza-ny.), 482 p. Számos érdekes írással. A 399-482. oldal között közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel.
Le grand livre de l'Automobile. L'histoire de toutes les marques du monde. De Delamare-Deboutteville a la voiture de demain. Paris, 1985, Solar. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
Garai Tibor: Üvegtechnikai munkák. Kis Technikus Könyvtár. Bp., 1963, Táncsics. Kiadói papírkötés. Megjelent 4400 példányban. + A szerző, Garai Tibor össz. 7 db okmánya: katonai igazolvány (fényképpel és aláírással), Tudományos Ismeretterjesztő Társulat tagsági igazolvány, szakszervezeti tagsági könyv, valamint 4 db iskolai bizonyítvány, olasz nyelven (R. Scuola Italiana ,,Eugenio di Savoia" di Bu...
Utasítás az erdőgazdasági feltáró utak tervezésére. (Tervezet). Összeáll.: Pankotai Gábor et al. Bp., 1955, Országos Erdészeti Főigazgatóság, 116 p. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, sérült, szakadt borítóval. Megjelent 200 példányban.
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., é.n., HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült könyvtesttel.