1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Gyakorlati elektrotechnika. Szerk.: Jesch László. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, előzéklapon apró sérüléssel, egyébként jó állapotban.