15744.
471. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
1890 Rosenfeld Sarolta zongorista növendék portréja, keményhátú színezett fotó Szirch Károly budapesti műterméből, hátoldalán Rosenfeld Sarolta datálásával és dedikációjával Philippy Ödön egri bírónak egy hangverseny alkalmából, kissé kopott, sarkaiban apró sérülésekkel, tetején rajzszög ütötte apró lyukkal, 21,5×11 cm