Foto

Zahl der Lose: 560

cca 1870-90 II. Frigyes porosz király hadvezérként, keményhátú fénynyomat, 10,5x6 cm
15741.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
cca 1910-30 Várady és Darányi család tagjait megörökítő 6 db fotólap és fotó, 9x10 és 14x9 cm közötti méretekben
15742.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
cca 1937 Szeremi Viktor hosszúpályi görög katolikus lelkész portré fotója 8x12 cm Kartonon
15743.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
1890 Rosenfeld Sarolta zongorista növendék portréja, keményhátú színezett fotó Szirch Károly budapesti műterméből, hátoldalán Rosenfeld Sarolta datálásával és dedikációjával Philippy Ödön egri bírónak egy hangverseny alkalmából, kissé kopott, sarkaiban apró sérülésekkel, tetején rajzszög ütötte apró lyukkal, 21,5×11 cm
15744.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1895-1900 Feltehetően színésznők portréja, 2 db keményhátú fotó Strelisky budapesti és Chylinski György lovag (1859-1936) debreceni műterméből, kissé kopott, Strelisky foltos és rajszög ütötte lyukakkal, 20,5×11 cm
15745.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1890-1900 Feltehetően színésznők portréja, 2 db keményhátú fotó Kozmata valamint Mertens és Társa műterméből, rajzszög ütötte lyukakkal, 20,5×11 cm
15746.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1905 Egri testvérpár, Volff Margit és Volff Sárika színésznő portréja, 2 db keményhátú fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, Volff Margit aláírt, kissé kopott, több rajzszög ütötte apró lyukkal, 20,5×11,5 cm
15747.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
15748.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
cca 1870 Johann von Lechner, keményhátú fotó Borsos József pesti műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
15749.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
1865 Knauz Nándor (1831-1898) történetíró, választott katolikus püspök, az MTA tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, 9,5x6 cm
15750.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,57
20,00
15751.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
cca 1955 Marilyn Monroe (1926-1962) amerikai színésznő, fotómodell, énekesnő és Sammy Davis (1925-1990) amerikai énekes, dinamikus táncos, komikus - közös felvételen, 1 db modern nagyítás Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 15x21 cm
15752.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF