Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3192188
11692
471
Ex libris - small-graphics
Fingestein, Michel (1884-1943): Ex Libris Giovanni Botta. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 10,5x6,5 cm. 3192210
11693
471
Ex libris - small-graphics
Erler, Georg Oskar (1871-1950): Ex libris Oscar Hillinger, 1910-1920 körül. Rézkarc, papír, jelzett, a lap egyik sarka kissé gyűrött, 11,5x14,5 cm. 3192910
11694
471
Ex libris - small-graphics
cca 1920 "Ex libris Mérő Nándor", avantgárd ex libris, klisé, papír, jelzés nélkül, 10x7 cm. In: Koeppel Emil: Byron. Ford.: Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA, (Hornyánszky-ny.) Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
3069993
11695
471
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Dr. Lőke Miklós. Klisényomat, papír, jelzett, 8x6,5 cm
3186900
11696
471
Ex libris - small-graphics
24 db vegyes ex libris (közte egyformák), változó méretben és állapotban (több sérült) 3192107
11697
471
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): 4 db grafika. Fametszet, papír, jelzettek, közte három a művész dedikációjával. Változó méretben, lapméret: 29,5x20 cm.
3192163
11698
471
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): ,,Die Jugend", 3 db mű: ,,Der Clown", ,,Dzsungel tánca", ,,Mini Kunst". Linómetszet, papír, jelzettek, 21x15 cm. 3192082
11699
471
Ex libris - small-graphics
10 db vegyes ex libris, kisgrafika, alkalmi grafika, klf. alkotók (Kékesi László, Kaveczky Zoltán, Gácsi Mihály, stb.), közte Budai Vár, erotikus ex libris, stb. Rézkarc, papír, többségében jelzettek, változó méretben. 3192236
11700
471
Ex libris - small-graphics
14 db erotikus ex libris, halmozott grafika (grafika, bélyeg, alkalmi bélyegzés), klf. alkotók és technika, részben jelzettek, változó méretben.
3192282
11701
471
Ex libris - small-graphics
1972 Klf. alkotók (Dániel Viktor, Kass János, Vertel József, stb.): "Ex Libris Réthy", 12 db grafika a XIV. Nemzetközi Ex Libris Kiállítás és Kongresszus alkalmából készült mappából. (Komplett tartalom, a mappa/borító hiányzik). Vegyes technika, papír, részben jelzettek. Változó méretben, lapméret: 20x14 cm. Készült 50 példányban, számozott (40./50).
3192049
11702
471
Ex libris - small-graphics
Nagy László Lázár (1935-2019): 8 db erotikus ex libris. Fametszet, papír, többségében jelzettek, 13x8 cm körüli méretben.
3192180
11703
471
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Budapest, Halászbástya (háttérben a Parlamenttel), 1964. Rézkarc, papír, jelzett, 6x9 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF