https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1013

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Joláthy Attila (1927-1998): FPR 768, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/20). 30x28,5 cm. Felső sarkaiban apró hajtásnyomokkal.
10000.

Joláthy Attila (1927-1998): FPR 768, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/20). 30x28,5 cm. Felső sarkaiban apró hajtásnyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
80 000 HUF
212,20
EUR
,
228,57
USD
Zahl der Gebote:
4
Barcsay Jenő (1900-1988): Dinamikus formák II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 37,5×50,5 cm.
10001.

Barcsay Jenő (1900-1988): Dinamikus formák II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 37,5×50,5 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
132,63
EUR
,
142,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
10002.

Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
901,86
EUR
,
971,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Maurer Dóra (1937-), Erika Kiffl (1939-): DIALÓG Relatív Quasi-képek (6 lap komplett mappa), 1990. 3-3 db eredeti, a művészek által (Erika Kiffl, Maurer Dóra) készített, aláírt és számozott eredeti fotográfia kartonon kiadói mappában. Mindegyik számozott: 269/300 és jelzett. 3 db Maurer Dóra alkotás mérete: 17,5x12,5 cm. Erika Kiffl alkotások mérete: 17,5x12,5 cm.
10003.

Maurer Dóra (1937-), Erika Kiffl (1939-): DIALÓG Relatív Quasi-képek (6 lap komplett mappa), 1990. 3-3 db eredeti, a művészek által (Erika Kiffl, Maurer Dóra) készített, aláírt és számozott eredeti fotográfia kartonon kiadói mappában. Mindegyik számozott: 269/300 és jelzett. 3 db Maurer Dóra alkotás mérete: 17,5x12,5 cm. Erika Kiffl alkotások mérete: 17,5x12,5 cm.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
150 000 HUF
397,88
EUR
,
428,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.
10004.

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 114,06
EUR
,
1 200,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
10005.

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
320 000 HUF
848,81
EUR
,
914,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm
10006.

Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
212,20
EUR
,
228,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Fajó János (1937-2018): Kör, 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: XXX/XI. d: 28 cm. Lapméret: 30,5x29 cm
10007.

Fajó János (1937-2018): Kör, 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: XXX/XI. d: 28 cm. Lapméret: 30,5x29 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
75 000 HUF
198,94
EUR
,
214,29
USD
Zahl der Gebote:
1
Gubis Mihály (1948-2006): Átlós kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 31x31 cm.
10008.

Gubis Mihály (1948-2006): Átlós kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 100/26. 31x31 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
79,58
EUR
,
85,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
10009.

Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
198,94
EUR
,
214,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott (13/40). 47x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (13/40)
10010.

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott (13/40). 47x48 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (13/40)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
185,68
EUR
,
200,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse
10011.

Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
111,41
EUR
,
120,00
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse