10387. 471. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF 10,61 EUR, 11,43 USD
0 HUF
Hornyák László (1995-): Avar motívum, 1995. Litográfia, papír, jelzett, 45/50 számozással. 39x23 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert