11247.
471. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Ilnitzky jelzéssel: Horgász. Olaj, karton. Bal szélén kissé sérült. 24,5x34,5 cm