11681.
471. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x43 cm.