11152.
471. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festő, XX. sz. eleje: Fekvő női akt. Olaj, vászon, sérült. 72x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!