11249.
471. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
Koczkás jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült, javított fa keretben, 24×17 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.