11202.
471. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Napos réten. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 24,5×33,5 cm