11176.
471. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően felvidéki v. kárpátaljai magyar festő, XX. sz. vége: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 46x66 cm