11178.
471. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
19 000 HUF
50,40 EUR, 54,29 USD
Szt. Királyi (Szentkirályi Miklós?) jelzéssel, XX. sz. vége: Naplemente. Olaj, farost. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50×70 cm