Bücher: Bahn. Lokomotive

Zahl der Lose: 15

A nagyszeben-vöröstoronyi és a felek-fogarasi helyi érdekü vasut vonalán a gyors- és teheráruk szállitására érvényes helyi díjszabás. (II. rész.) Bp., 1893, M. Kir. Államvasutak (Légrády-ny.), 49+(1) p. Magyar és német nyelven. Fűzés nélkül, sérült, széteső állapotban, egy lap (15-16. old.) hiányzik.
20685.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
A szatmár-nagybányai helyi érdekü vasut vonalán a gyors- és teheráruk szállitására érvényes helyi dijszabás. (II. rész.) Bp., 1893, M. Kir. Államvasutak (Légrády-ny.), 40 p. Magyar és német nyelven. Tűzött papírkötés, sérült, ázásnyomokkal, az utolsó lap szakadt, különvált.
20686.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
1911 Marosludas-Beszterczei helyi érdekű vasút Rt. jelentése. Bp., 1912, Löbl Mor Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben.
20687.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Héjasfalva-Székelyudvarhelyi Helyi Érdekű Vasút (Székely vasut) Rt. XXIII. évi jelentése az 1901-ik üzletévről. Bp., é.n., Guttmann Benedek. Kiadói kissé sérült papírkötésben, kijáró lapokkal.
20688.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Eperjes-Bártfai helyi Érdekű Vasút Rt. XXIII. évi jelentése az 1915-ik üzletévről. Bp., 1913, Rigler J. E. Rt. Nyomdája. Kiadói papírkötésben.
20689.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
A Kőszeg-Szombathelyi Vasút Rt. 1912. évi XXX. évi rendes közgyűlésnek napirendje. H.n.., 1912, Feigl Frigyes Könyvnyomdája. Kiadói papírkötésbenm hajtásnyommal, borítón apró foltokkal.
20690.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
M. kir. államvasutak - Fedvény és helyesbítések az 1936. évi május hó 15-től érvényes menetrendkönyvekhez. (10 db). Bp., 1936, M. Kir. Államvasutak. Kiadói papírkötés, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.
20691.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
1916 Déldunavidéki Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság XXI. évi jelentése az 1915-ik üzletévről. Az 1916. junius hó 9-én tartandó rendes közgyűlés részére. Bp., 1916, Rigler J. E., 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
20692.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
1916 Sopron-Pozsonyi Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság XIX. évi jelentése az 1915-ik üzletévről. Az 1916 junius hó 9-én tartandó rendes közgyűlés részére. Bp., 1916, Riegler J. E., 8 sztl. Kiadói papírkötés, a borítón kis lyukkal.
20693.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
1916 Szombathely-Pikafői Helyi Érdekü Vasut Részvénytársaság XXX. évi jelentése az 1916-ik üzletévről. Felsőőr, 1917., Reisz Frigyes, 14 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
20694.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
1913 A Magyarországi Vasúti Központ Leszámoló-Hivatal igazgató-bizottságának jelentése az 1912. évről. Szeged, 1913., Engel Lajos, 41+1 p. Kiadói papírkötés.
20695.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Czére, Béla: MÁV Le rail Hongrois en image. Bp., 1972., (MÁV.) Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
20696.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 475

Besichtigung: 30 September - 3 Oktober

Losabholung: ab 7 September

Zahlungsfrist: 18 Oktober

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 24 Oktober

  Veranstaltungen