Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10800.
Iványi-Grünwald Béla műhelye: Vándorok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült, antik fakeretben. 45×55 cm
10801.
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10802.
Ismeretlen XIX. sz. festő, feltehetően Rubens utáni másolat: Jelenet. Olaj, vászon, javított, 211x126 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10803.
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szent Margit Gyógyfürdő épülete a Margitszigeten, Budapesten. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 34x46 cm
10808.
Kovács jelzéssel (Tornai Gyula után?): Hárem. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 64x98 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!