Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 251

Iványi-Grünwald Béla műhelye: Vándorok. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Restaurált, dublírozott. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív, kissé sérült, antik fakeretben. 45×55 cm
10800.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
85 000 HUF
220,21
242,86
Minimales Gebot:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10801.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
98,45
108,57
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Ismeretlen XIX. sz. festő, feltehetően Rubens utáni másolat: Jelenet. Olaj, vászon, javított, 211x126 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10802.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
388,60
428,57
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Szent Margit Gyógyfürdő épülete a Margitszigeten, Budapesten. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 34x46 cm
10803.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
49,22
54,29
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Szentgyörgyi jelzéssel (Szentgyörgyi Kornél vagy József?): Sétálók. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 53×71 cm.
10804.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
70 000 HUF
181,35
200,00
Minimales Gebot:
75 000 HUF
75 000 90 000 100 000
H Vredeveldt jelzéssel, XX. sz. első fele: Vitorlások. Olaj, vászon, 50×70 cm. Dekoratív fakeretben.
10805.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
80 000 HUF
207,25
228,57
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
Jelzés nélkül: Csata a tengeren. Olaj, fatábla. Apró felületi sérülésekkel. 40,5x51 cm. Dekoratív fakeretben.
10806.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Országh jelzéssel (Országh Imre Ferenc?): Női hátakt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10807.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
10808.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
72,54
80,00
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
10809.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Jelenet. Olaj, vsázon. javított, sérült. Fakeretben. 53x67 cm
10810.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
142,86
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Vitorlás egy Velence közeli lagunában. Akvarell, ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 15x22
10811.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
23,32
25,71
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 478

Besichtigung: 18 November - 21 November

Losabholung: ab 25 November

Zahlungsfrist: 6 December

UhrBrechnung voraussichtlich: ab11 December

  Veranstaltungen