Plakat

Zahl der Lose: 83

[Plakát] Az Eichel bútorkereskedés képes hirdetési plakátja. (1935 körül). Budapest, [1935 körül.] Tolnai ny. Mindkét oldalán nyomtatott levél, mérete: 598x435 mm. Az Eichel Miksa és Fiai vállalat a fővárosi cégjegyzék szerint 1913-ban még női és férfi divatáru-kereskedelemmel foglalkozott, profilja az 1920-as években változott meg, ekkortól váltak bútorkereskedőkké. Az 1930-as években ,,Boldog otthon" jelszóval egészítette ki cégjelzését és adta közre képes árjegyzékeit, illetve falragaszként is használatos plakátjait. Plakátunk mindkét oldalán 12 bútor-összeállítás, hálószoba-, ebédlő- és konyhai garnitúrák illusztrációival. Évszám feltüntetése nélkül készült plakátunk kiadási évének meghatározásához az egyes bútorkollekciók árait vettük figyelembe, illetve tekintetbe vettük azt is, hogy az Eichel cég 1937-től - a tulajdonos család névmagyarosítása után - Emőd bútorkereskedés néven forgalmazta termékeit. Az előoldalon apró gyermekrajz, a hajtások mentén apró szakadásnyomokkal. Enyhén elszíneződött lap, összességében jó állapotban.
17955.

[Plakát] Az Eichel bútorkereskedés képes hirdetési plakátja. (1935 körül). Budapest, [1935 körül.] Tolnai ny. Mindkét oldalán nyomtatott levél, mérete: 598x435 mm. Az Eichel Miksa és Fiai vállalat a fővárosi cégjegyzék szerint 1913-ban még női és férfi divatáru-kereskedelemmel foglalkozott, profilja az 1920-as években változott meg, ekkortól váltak bútorkereskedőkké. Az 1930-as években ,,Boldog ot...

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
17956.

Egy nap a világ, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Írta és rendezte: Vaszary János. Páger Antal, Muráti Lili, Bilicsi Tivadar szereplésével. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, lap tetején elszíneződéssel, korához képest jó állapotban. 84×30 cm. Az interneten fellelhető információk szerint a film elveszett. / Vintage Hunga...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
113,99
125,71
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
17957.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
40 000 HUF
103,63
114,29
Minimales Gebot:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
17958.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
48 000 HUF
124,35
137,14
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
17959.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
98,45
108,57
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, lap teteje foltos. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithograph on paper, slightly damaged.
17960.

Honfoglalók (Wells Fargo). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Joel McCrea, Francis Dee és Bob Burns szereplésével. Litográfia, papír. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Révai. Paramount Pictures. Hajtásnyomokkal, lapszéli kisebb sérülésekkel, lap teteje foltos. 95×31 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "Wells Fargo" from 1938, lithogr...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
44 000 HUF
113,99
125,71
Minimales Gebot:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
Első Tavasz (That Certain Age). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Deanna Durbin, Melvyn Douglas és mások szereplésével. Producer: Joe Pasternak. Rendező: Edward Ludwig. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, apró foltokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "That Certain Age" from 1938, starring Deanna Durbin and Melvyn Douglas, lithograph on paper, with some very minor tears on the edges, folded.
17961.

Első Tavasz (That Certain Age). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Deanna Durbin, Melvyn Douglas és mások szereplésével. Producer: Joe Pasternak. Rendező: Edward Ludwig. Nemes László (1896-?) grafikája, jelzett a plakáton. Lapszéli egészen apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, apró foltokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie "That Certain Age" from 19...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
cca 1938-1940 A legforróbb kaland (Senorita). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Bob Burns, Dorothy Lamour, Ray Milland, Martha Raye és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Hollywood movie "Tropic Holiday" (1938) starring Bob Burns, Dorothy Lamour, Ray Milland, Martha Raye, lithograph on paper, minor stains and damages on the edges
17962.

cca 1938-1940 A legforróbb kaland (Senorita). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Bob Burns, Dorothy Lamour, Ray Milland, Martha Raye és mások szereplésével. Litográfia, papír. Radó Jenő és Gyula Nyomda. Kisebb lapszéli sérülésekkel, foltokkal. Hajtásnyomokkal. 95x31,5 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the Hollywood movie "Tropic Holiday" (1938) starring Bob Burns, Dorothy Lamour, Ray ...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
17963.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
1942 Styx kapitány leszámol. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Viktor de Kowa, Laura Solari, Simo Margit (Margit Symo) és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Tobis Budapest Film. Unitas Litó. Apró lapszéli sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 84x29 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Die Sache mit Styx" , lithograph on paper, minor damages on the edges
17964.

1942 Styx kapitány leszámol. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Viktor de Kowa, Laura Solari, Simo Margit (Margit Symo) és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián jobbra fent. Tobis Budapest Film. Unitas Litó. Apró lapszéli sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 84x29 cm. / Vintage rare Hungarian movie poster of the German movie "Die Sache mit ...

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
17965.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
17966.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
49,22
54,29
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 478

Besichtigung: 18 November - 21 November

Losabholung: ab 25 November

Zahlungsfrist: 6 December

UhrBrechnung voraussichtlich: ab11 December

  Veranstaltungen